ایرادهایی که AFC به انتخاب نبی گرفته، پای پرسپولیس در میان است

به گزارش وبلاگ بروز، فدراسیون فوتبال که پس از کنار رفتن مهدی تاج با سرپرستی حیدر بهاروند اداره می گردد، در تازه ترین تغییر شاهد حضور مهدی محمدنبی به عنوان سرپرست دبیرکلی به جای ابراهیم شکوری بود.

ایرادهایی که AFC به انتخاب نبی گرفته، پای پرسپولیس در میان است

نبی در حالی به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد که در همان مقطع عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود و همین امر یکی از ایرادهایی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به این انتخاب گرفته است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز سه شنبه در نامه ای که به امضا دبیرکل خود برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال نموده، انتخاب مهدی محمدنبی را غیرقانونی عنوان نموده و خواهان ارائه شرحات در این مورد شده است.

در نامه این کنفدراسیون عنوان شده طبق بندهای 60، 61 و 63 دبیرکل فدراسیون باید براساس آرای جمعی اعضای هیات رئیسه انتخاب گردد و اعضای هیات رئیسه باید در انتخاب این نفر نظر بدهند که در خصوص انتخاب نبی چنین اتفاقی نیفتاده است.

در نامه ارسال شده از فدراسیون فوتبال در این مورد خواسته شده است که شرحات خود را بزودی ارائه و شرح بدهد که چرا در خصوص انتخاب نبی این روال طی نشده است.

دیگر ایرادی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به انتخاب سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گرفته شده مربوط به حضور همزمان وی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است. در این مورد عنوان شده که فردی که قرار است به عنوان دبیرکل انتخاب گردد نباید در هیچ باشگاهی مسئولیت داشته باشد. این در حالی است که نبی قبل از حضور در فدراسیون فوتبال عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بوده است.

اما با این حال مهمترین ایرادی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به این انتخاب گرفته، تشکیل نشدن جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است. هر چند این موافقت شفاهی گرفته شده است اما ظاهراً کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را نپذیرفته و تاکید نموده که باید نبی پس از تشکیل جلسه هیات رئیسه و انتخاب رسمی او صورت می گرفت.

براساس نامه ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نموده، تا زمانی که شرح فدراسیون فوتبال دراین مورد ارسال نگردد، ابراهیم شکوری همچنان از نظر رسمی و قانونی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ایرادهایی که AFC به انتخاب نبی گرفته، پای پرسپولیس در میان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرادهایی که AFC به انتخاب نبی گرفته، پای پرسپولیس در میان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید