ترامپ: ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده است

به گزارش وبلاگ بروز، رئیس جمهور آمریکا گفت که ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده تا اجازه داده گردد تجهیزات پزشکی به این کشور ارسال گردد.

ترامپ: ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بروز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداشته تا اجازه داده گردد تجهیزات پزشکی به این کشور برود.

رئیس جمهور آمریکا که در کنفرانس خبری روزانه درباره شیوع ویروس کرونا صحبت می کرد در پاسخ به سوالی درباره کاهش تحریم های ایران در دوره شیوع ویروس کرونا گفت: ضربه بسیار سختی به اقتصاد و ارتش ایران وارد شده است و از ویروس کرونا نیز بسیار آسیب دیدند. جمهوری اسلامی درخواستی برای کاهش تحریم ها مطرح ننموده تا اجازه داده گردد تجهیزات پزشکی به این کشور ارسال گردد.

ترامپ در ادامه گفت: هیچ مانعی برای ملاقات با ایرانی ها در راستای حل موضوع تحریم ها ندارم. اگر نیازمند یاری هستند توانایی پزشکی برای یاری به آنها را داریم.

رئیس جمهور آمریکا در همین کنفرانس خبری گفت که روسیه و چین در راستای مقابله با ویروس کرونا یاری های پزشکی به آمریکا نموده اند و از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای این یاری های پزشکی قدردانی نموده است.

وی در بخش دیگری از این کنفرانس خبری مدعی شد که واشنگتن به دنبال تغییر نظام در ایران نیست.

رئیس جمهور آمریکا روز گذشته نیز در کنفرانس خبری خود مدعی شد: من فکر می کنم آنها (ایران) خواهان یک توافق هستند اما نمی دانند واقعا چگونه شروع نمایند. بعضی توصیه های بد از سوی جان کری، وزیر خارجه سابق به آنها داده می گردد. (جزئیات بیشتر)

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی درباره برداشتن تحریم ها علیه ایران در دوره شیوع ویروس کرونا گفت: تمام کاری که ایرانی ها باید انجام دهند این است که با ما تماس بگیرند و درخواست یاری نمایند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید