نگران نتیجه بودم اما پیروز شدیم، این برد تقدیم به سیل زده ها

به گزارش وبلاگ بروز، ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 15:15 امروز یکشنبه در استادیوم آزادی برگزار گردید و با فزونی 2 بر صفر سرخپوشان تهرانی به انتها رسید. علی علیپور (9) و وحید امیری (55) برای پرسپولیس گل زدند.

نگران نتیجه بودم اما پیروز شدیم، این برد تقدیم به سیل زده ها

یحیی گل محمدی که نخستین بازی رسمی اش در برگشت به پرسپولیس را پشت سر گذاشت پس از این پیروزی گفت: بازی خیلی سنگینی برای هر دو تیم بود. در این بازی بیشتر صحنه ها فیزیکی بود و هر دو تیم فشار می آوردند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: گل های زیبا و به موقعی زدیم. هر دوتیم دوست داشتند بازی را ببرند و بازیکنان خوبی در اختیار داشتند. حساسیت بازی بار منفی روی عملکرد هر دو تیم گذاشته بود.

وی اضافه کرد: تراکتور از لحاظ مهره یکی از سر سخت ترین حریفان است و خوشحالیم که این سه امتیاز را گرفتیم. فکر می کنم بازی جذابی دیده شد.

گل محمدی تاکید نمود: این برد را به طرفداران و مخصوصا پرسپولیسی هایی که در روزهای اخیر سیل زده شدند تقدیم می کنم. امیدوارم آنها را فراموش نکنیم.

وی درباره شرایط پرسپولیس یادآور شد: از شرایط بازی به خاطر زمان کمی که داشتیم دور بودیم. خیلی نگران این ملاقات بودیم ولی خوشبختانه بردیم.

گل محمدی درباره تغییر سبک بازی سرخپوشان در فاز حمله توضیح داد: یک تیم هستیم و تمام اعضا در دفاع و حمله نقش دارند. وظایف را از بازیکنان می خواهم که در هر دو حالت خوب باشند. از لحاظ ذهنی قوی هستند و خوب کار را می گیرند. خوشبختانه بازیکنان هجومی پرسپولیس کیفیت خوبی دارند.

وی ادامه داد: خودم دوست دارم تمام بازیکنان خط حمله در فاز تهاجمی نقش داشته باشند. گل اول را به خاطر انتقال به حمله خیلی خوب توانستیم به ثمر برسانیم.

گل محمدی درباره کارت های زرد بی موردی هم گفت: بازی حساس بود و داور برای اینکه بازی را کنترل کند خیلی کارت داد. من به بازیکنانم گفتم نباید اخطار مفت بگیرند. به خصوصا اینکه دو هفته دیگر دربی را پیش رو داریم.

گل محمدی در پاسخ به سوال وبلاگ بروز مبنی بر اینکه عملکرد کریستین اوساگونا قابل قبول نبود و آیا باید به مهاجم خارجی جدید پرسپولیس فرصت هماهنگی داد گفت: فرصت پرسپولیس برای اینکه به هماهنگی برسیم واقعا کم بود. باید بیشتر کار کنیم. نباید انتظار زیادی در این چند روز داشته باشیم. اوساگونا باید حفظ توپ بیشتری داشته باشد. فکر می کنم بازی به بازی از لحاظ بدنی و فنی بهتر می شویم. من به آینده امیدوارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نگران نتیجه بودم اما پیروز شدیم، این برد تقدیم به سیل زده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگران نتیجه بودم اما پیروز شدیم، این برد تقدیم به سیل زده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید