اگر از برنامه توییتر نسخه اندروید استفاده می کنید همین حالا آن را بروزرسانی کنید

به گزارش وبلاگ بروز، اگر از برنامه توییتر در گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید، پیشنهاد می گردد سریعا آن را بروزرسانی کنید تا مشکل امنیتی که اخیرا گریبان گیر این برنامه شده، برایتان دردسرساز نگردد.

اگر از برنامه توییتر نسخه اندروید استفاده می کنید همین حالا آن را بروزرسانی کنید

طبق گزارشات، بعضی از کاربران اندرویدی ایمیلی را از سوی توییتر دریافت نموده اند مبنی براینکه مشکل امنیتی موجود در برنامه حل شده و حساب کاربری آن ها در معرض خطر قرار نداد. توییتر به بعضی از کاربران نیز گفت اگرچه حساب کاربری آن ها مورد هجوم هکرها قرار نگرفت و هیچ مسئله ای از این بابت آن ها را تهدید نمی کند، ولی بهتر است این برنامه را هرچه زودتر به آخرین نسخه بروزرسانی نمایند تا در امان باشند.

در این ایمیل لینکی قرار داده شده بود که کاربر را مستقیما به این صفحه راهنمایی می کرد تا در خصوص این رخنه امنیتی بیشتر توضیح دهد. مهم ترین پیامی که در این صفحه وجود دارد به توضیح زیر است.

سپس این شرکت دو موضوع مهم را نیز برای کاربران شفاف سازی کرد. یک اینکه اگرچه این رخنه امنیتی در توییتر دیده شده، اما هیچ گونه شواهدی وجود ندارد مبنی بر اینکه شخصی یا اشخاصی توانسته باشند این کد مخرب را در برنامه وارد نمایند یا حتی حسابی را مورد هجوم قرار دهند. دوم اینکه ایمیل یاد شده، بر اساس نسخه توییتر و اندروید دستگاه مورد نظر، به کاربران ارسال شده و نه همه کاربران.

اینطور که به نظر می رسد، بعضی از کاربران ممکن است ایمیل هایی با مضمون متفاوت دریافت نموده باشند. اما خب چیزی که اهمیت دارد، بروزرسانی این برنامه است. بنابراین اگر از برنامه توییتر در گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید، حتما هرچه زودتر آن را به جدیدترین نسخه ارتقا دهید.

منبع: bgr

منبع: دیجیکالا مگ

به "اگر از برنامه توییتر نسخه اندروید استفاده می کنید همین حالا آن را بروزرسانی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر از برنامه توییتر نسخه اندروید استفاده می کنید همین حالا آن را بروزرسانی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید