آنالیز فنی فیات تلنتو 2020

به گزارش وبلاگ بروز، نسخه ریبج شده رنو ترافیک، اوپل ویوارو و نیسان NV300 که توسط فیات با نام تلنتو عرضه می گردد روانه اتاق عمل شده تا بتواند تا چند سال دیگر هم روند رقابتی خود را حفظ نماید.

آنالیز فنی فیات تلنتو 2020

به گزارش خبرنگار ، نسخه ریبج شده رنو ترافیک، اوپل ویوارو و نیسان NV300 که توسط فیات با نام تلنتو عرضه می گردد روانه اتاق عمل شده تا بتواند تا چند سال دیگر هم روند رقابتی خود را حفظ نماید.

بزرگ ترین تغییر اجرا شده معرفی پیشرانه 2 لیتری دیزلی اکوجت است که با استاندارد های آلایندگی یورو 6d Temp هماهنگی داشته و قوی تر است. همچنین این پیشرانه در مقایسه با قلب آهنین 1.6 لیتری قبلی تا 11 درصد مصرف سوخت کمتری را نشان می دهد.

پیشرانه یاد شده با سه قدرت 120، 145 و 170 اسب بخاری و گشتاور های 320، 350 و 380 نیوتون متری در دسترس بوده و از توربوشارژر با هندسه متغیر برای سواری نرم تر و پرفورمنس بهتر در سرعت های پایین سود می برد. در این پیشرانه همچنین سیستم کاهش کاتالیتیک انتخابی بکار رفته که با تزریق ادبلو به گاز های اگزوز اقدام به کاهش دی اکسید کربن می نماید.

تکمیل کننده طیف پیشرانه های تلنتو 2020 پیشرانه 1.6 لیتری توربوی اکوجت است که خروجی 95 اسبی و گشتاور 260 نیوتون متری را نشان می دهد.

کابین این خودرو همان ظاهر خشن و ساده قبلی را حفظ نموده، اما تریم مشکی آن جدید است. فیات همچنین صفحه نمایش 7 اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی، بلوتوث، رادیو DAB و درگاه USB را نیز اضافه نموده است.

تلنتو 2020 با چندین نوع بدنه شامل سقف های کوتاه و بلند، کرو کب، فلور کب و نسخه مسافری عرضه شده و دارای دو طول و فاصله بین محوری متفاوت است. فضای داخلی این خودرو بین 5.2 تا 8.6 مترمکعب بوده و تا 1266 کیلوگرم وسیله را نیز می تواند حمل کند. همچنین با باز کردن پارتیشن موجود در زیر جایگاه های سرنشینان می توان وسایلی با حداکثر طول 3.75 متر را در خودرو جای داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آنالیز فنی فیات تلنتو 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز فنی فیات تلنتو 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید