تصویب افزایش 30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری ها

به گزارش وبلاگ بروز، رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از تصویب فوق العاده جذب کارکنان شهرداری های کشور، به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، در جلسه 23 بهمن ماه هیئت دولت خبر داد.

تصویب افزایش 30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، مهدی جمالی نژاد گفت: با توجه به اینکه ارتقای سطح شرایط معیشتی کارکنان شهرداری های کشور یکی از اولویت های اصلی دولت و وزارت کشور است، پیشنهاد افزایش فوق العاده جذب کارکنان مستند به ماده 6 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تصویب تقدیم هیات دولت شد.

وی افزود: برای بررسی و تصویب این موضوع جلسات فشرده کاری با همکاران سازمان امور اداری و استخدامی کشور تشکیل و مراتب پس از تایید به دولت ارسال که موضوع در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک تصویب و 23 بهمن ماه نیز به تصویب هیات محترم دولت رسید و بزودی برای اجرا ابلاغ می شود.

جمالی نژاد با بیان اینکه هیات دولت به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، با افزایش فوق العاده جذب مورد عمل کارکنان شهرداری ها به میزان حداکثر 30 واحد درصد با تأیید وزیر کشور موافقت کرد، شرح داد: اعتبار مورد نیاز افزایش فوق العاده جذب موضوع این تصویب نامه از محل اعتبارات پیش بینی شده از محل منابع داخلی شهرداری های مربوط تأمین می شود.

جمالی نژاد ابرازامیدواری نمود که با این افزایش، میزان حقوق پرداختی کارکنان شهرداری ها به نسبت سایر کارکنان دولت بهبود یافته و ترمیم پیدا کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصویب افزایش 30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب افزایش 30 درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید