تاکنون 120 قانون جدید در مجلس طرح کرده ام

به گزارش وبلاگ بروز، خبرنگاران/قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، گفت: در این دو دوره که در مجلس حضور داشتم حدود 120 قانون تصویب شده یا در صحن علنی مجلس مطرح شده است که من به عنوان یکی از طراحان آن ها بودم.

تاکنون 120 قانون جدید در مجلس طرح کرده ام

داوود محمدی، کننده مردم قزوین، البرز و آبیک ضمن ثبت نام برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: همیشه تاکید کردم که مردم گزینه هایی که ثبت نام کردند را با دقت بررسی کنند و عملکرد افراد را زیر ذره بین قرار دهند و براساس شایستگی یک نفر را انتخاب کنند.

وی افزود: تلاشم در این دو دوره که در مجلس بودم معطوف به این بوده که شأن و عظمت مردم قزوین را در مجلس حفظ و صیانت کنم و در عرصه قانون گذاری حضور فعال داشته باشم چرا که یکی از وظایف کننده قانون گذاری است.

این داوطلب اظهار داشت: در این دو دوره حدود 120 قانون تصویب شده یا در صحن علنی مجلس مطرح شده است که من به عنوان یکی از طراحان آن ها بودم، در حوزه نظارت نیز به عنوان نایب رئیس و رئیس کمیسیون اصل 90 تلاش کردم که شأن کننده در حوزه قانون گذاری و نظارت را رعایت کنم که نتایج مثبت داشته است.

وی گفت: در عرصه زیرساخت ها نیز خوب عمل کردیم، شاید باورش سخت باشد اما اگر از چاه های تلفیقی بیدستان و اقبالیه آب نمی آوردیم مجبور بودیم که در سنوات گذشته آب مرکز شهر را جیره بندی کنیم، 40 سال از این موضوع گذشته است و با مضایق مالی اجرای این کار سخت شده است.

محمدی اظهار داشت: در حال حاضر نیز 60 میلیون متر مکعب حق سهم از سد طالقان گرفتیم و عملیات اجرایی آن شروع شده است، وزارت نیرو قرار بود تا شهریور ماه این آب را به آبیک تحویل دهند که اجرایی نشد و قول داده اند که تا انتها سال انجام شود.

وی شرح داد: سال بعد نیز این آب به قزوین و سپس به تاکستان رسانده می شود، همین یک پروژه 14 شهر، 198 روستاو 80 درصد جمعیت ما را از آب با کیفیت طالقان تامین می کند، در حال حاضز از آب های زیرزمینی استفاده می کنیم که کیفیت آن مطلوب نیست.

کننده مردم قزوین، البرز و آبیک یادآور شد: اعتبار این پروژه بیش از هزار میلیارد تومان است، راه آهن قزوین به رشت، پیشرفت فیزیکی دو خطه شدن راه آهن قزوین تهران، 55 درصد پیشرفت فیزیکی راه آهن قزوین به زنجان، ساخت بیمارستان 700 تختخوابی قزوین از جمله برنامه های اجرا شده طی دوره گذشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تاکنون 120 قانون جدید در مجلس طرح کرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکنون 120 قانون جدید در مجلس طرح کرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید