شگرد سارق برای سرقت تاج مجسمه بودا از معبد!

به گزارش وبلاگ بروز، سارقی که وارد معبدی در هند شده بود به شکلی زیرکانه پیروز شد تا تاج مجسمه بودا را به سرقت ببرد.

شگرد سارق برای سرقت تاج مجسمه بودا از معبد!

به گزارش خبرنگار ، پلیس هند در جستجوی سارقی است که تاج مجسمه بودا را از داخل یک معبد به سرقت برده است. این سارق در حالی که وانمود می کرد سرگرم دعا و نیایش در داخل معبد است، پیروز شد تاج نقره ای مجسمه بودا را به سرقت ببرد.

راهب این معبد پس از ورود به معبد متوجه به سرقت رفتن تاج مجسمه شد و از مدیر معبد در مورد مفقود شدن تاج مجسمه بودا سؤال کرد. لحظاتی بعد آنها با بررسی دوربین های مداربسته معبد متوجه سرقت آن شدند.

ویدئویی که منتشر شده نشان می دهد که سارق پس از ورود به داخل معبد در مقابل مجسمه قرار گرفته و آغاز به دعا می کند. او پس از مطمئن شدن از مهیا بودن شرایط برای انجام سرقت تلاش خود را برای خارج کردن تاج مجسمه از داخل معبد آغاز می کند اما در مرتبه اول پیروز به این کار نمی شود. در این ویدئو مشاهده می شود که سارق با وانمود کردن دوباره به اینکه در حال دعا و پرستش است لحظاتی بعد در فرصتی مناسب پیروز به سرقت تاج می شود.

در حالی که پلیس هند از تشکیل پرونده و آغاز جستجوها برای دستگیری این سارق خبر داده، انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش متفاوت کاربران نیز همراه بوده است. یکی از کاربران با انتشار نظری نوشت: جالب است. او پیش از سرقت تاج، عذرخواهی و درخواست ببخش می کند.

گفتنی است؛ این سرقت بعدازظهر روز چهارشنبه و در معبد گادس دورگا بهاوانی در شهر حیدرآباد هند رخ داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شگرد سارق برای سرقت تاج مجسمه بودا از معبد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شگرد سارق برای سرقت تاج مجسمه بودا از معبد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید