پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال تکمیل است

به گزارش وبلاگ بروز، استاندار البرز گفت: توسعه و تسریع در پیشرفت پروژه های راه سازی البرز با توجه به حجم بالای ترافیک ملی از تاکیدات و ماموریت های رئیس جمهور است.

پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال تکمیل است

به گزارش خبرنگار از ، شهبازی، استاندار البرز در بازدید از فرایند پیشرفت پروژه خط 2 قطار شهری کرج که روز یکشنبه صورت گرفت، اضافه نمود: از شهرداری خواستیم تا زمانی که پروژه های نیمه تمام دارد بدنبال تعریف پروژه جدید نباشد و جای خرسندی دارد که این امر مورد توجه نهاده شد.

شهبازی با بیان این که دولت پشتیبانی خوبی از پروژه های راهسازی البرز داشته، گفت: قطار برقی گلشهر-هشتگرد تا چندی پیش پلمپ شده و به فراموشی سپرده شده بود، چون اعتباری برای ادامه کار وجود نداشت، ولی ظرف 3 ماه با جدیت پیگیری شد، حدود 350 میلیارد تومان هزینه شد و اکنون در مراحل پایانی واقع شده است.

او اضافه نمود: برای فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال و ادامه آزادراه شهید همت در البرز، پس از حضور معاون رئیس جمهور 400 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

استاندار البرز گفت: اکنون پروژه چرمشهر-آبیک نیز در محدوده البرز تکمیل شده و کمربند شاقتصادی کرج نیز فرایند بسیار خوبی را طی می نماید.

او با قدردانی از همراهی رسانه های استان، اضافه نمود: حضور رسانه ها همیشه مثمر بوده چراکه نقاط قوت را برای امیدافزایی به سمع و نظر مردم می رسانند و کاستی ها را با هدف بهبود امور رصد نموده و گزارش می دهند.

شهبازی گفت: در شرایطی که محدودیت های اقتصادی در کشور برای پیشبرد پروژه ها وجود دارد، پروژه قطار شهری کرج با همت و پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.

او اضافه نمود: برای به خاتمه رسیدن پروژه مهم و حائز اهمیت قطار شهری کرج به طور قطع پیگیری و بازدید خواهیم داشت و با اهتمام ویژه ای درصدد گره گشایی خواهیم بود.

استاندار البرز گفت: سهم دولت نیز در این پروژه به طور قطع تامین می گردد و تجهیزات و امکانات لازم جهت پیشرفت پروژه دپو شده است که در فرایند کار مانعی ایجاد نگردد.

او اضافه نمود: در بحث ماده 62 و تهاتر با فاینانسر در دستور کار واقع شده است.

خ.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال تکمیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های راه سازی البرز با سرعت در حال تکمیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید