ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس

به گزارش وبلاگ بروز، همراه اول با حضور در تلکام پلاس به رونمایی و معرفی آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی خود می پردازد.

ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس

به گزارش وبلاگ بروز، بنابر اعلام همراه اول، این اپراتور در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام 2019) که با عنوان تلکام پلاس از امروز شروع به کار کرد، حضور دارد.

همراه اول با حضور در این رویداد تخصصی، ضمن ارائه آخرین دستاوردها و راهکارهای سازمانی خود، به معرفی پلتفرم های سنجینه و آچاره در قالب کسب وکارهای دیجیتال خواهد پرداخت؛ کارشناسان این واحدها نیز در طول برگزاری نمایشگاه به صورت پیوسته جوابگوی پرسش ها و برطرف مسائل احتمالی مشترکان و کاربران خواهند بود.

همچنین در جریان برگزاری تلکام پلاس ضمن تشریح رویکردهای حمایتی همراه اول از تولیدات داخل، از نخستین پلتفرم API شبکه ای که توسط متخصصان این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است، توسط بخش فنی و توسعه شبکه این اپراتور رونمایی خواهد شد.

بخش بازاریابی و فروش هم با تمرکز بر بخش ارائه راهکارهای سازمانی، ضمن توجه به گسترش شبکه شرکای تجاری خود در مورد فنّاوری های جدید، فروشگاه آنلاین سازمانی (B2B) را معرفی و راه اندازی خواهد نمود.

تلکام پلاس از سه شنبه 26 تا آدینه 29 آذر ماه 1398، از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و همراه اول در سالن 38B پذیرای علاقه مندان است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه آخرین دستاوردهای دیجیتال و سازمانی همراه اول در تلکام پلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید