گزارش خبرنگاران از ششمین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی

به گزارش وبلاگ بروز، خبرنگاران/آذربایجان شرقی ششمین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در فرمانداری تبریز از ساعت 8 صبح روز آدینه 15 آذر آغاز به کار نموده است.

گزارش خبرنگاران از ششمین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی

نازیلا آصفی(متولد 41) ، با مدرک دکتری مدیریت، داوطلبی است که ساعت 9 صبح وارد فرمانداری تبریز شد. او در دوره اول و دوم شورای شهر تبریز منتخب مردم شده و به گفته خودش اولین معاون زن فرماندار بعد از انقلاب بوده است. وی از سال 73 در رشته مدیریت در دانشگاه های مختلف تدریس نموده است.

آصفی در جمع وبلاگ بروز گفت: قبل از عزیمت به فرمانداری، به گلزار شهدا رفته و با شهدا تجدید میثاق کردم، چراکه هدف بنده خدمت به مردم و اصلاح شرایط است؛ مردم در شرایط سخت اجتماعی و مالی قرار دارند و هرکس کاری از دستش برمی آید باید وارد عرصه گردد.

وی تاکید نمود: باید مجلس را به صندلی اصلی آن که راس امور است، برسانیم.

پرویز احمدزاده(متولد 53) دیگر داوطلبی است که با جمعی از همراهانش وارد فرمانداری تبریز شد. وی دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات عرب گرایش ترجمه و نقد ادبی بوده و به گفته خودش تنها دارنده مدرک دکتری با این گرایش است. احمدزاده عضو هیات موسس و عضو هیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بوده و مترجم وزارت خارجه و مدرس زبان و ادبیات عربی است.

این داوطلب شرکت در انتخابات در جمع وبلاگ بروز اظهار کرد: بیش از 60 ماه با یک تیم کارشناسی و نخبه علمی مسائل شهری و استانی را آنالیز نموده و احصا نموده ایم که هم اکنون در دست دارم و در نتیجه برای این مسائل راهکارهای علمی و عملی مبتنی بر قانون اساسی پیدا کردیم.

وی در ادامه گفت: ضمن احترام به تمامی جریان های سیاسی به دنبال جریان های مردمی هستیم چراکه معتقدیم جریان های مردمی بالاتر از جریان های حزبی و سیاسی بوده و احزاب نیز طی 40 سال نتوانسته اند اصول مصرح قانون اساسی را انجام دهند بدین جهت از حزب مردم هستیم.

احمدزاده با تاکید بر این که مجلس دهم بر اساس ذوق زدگی مردم تشکیل شده بود که باعث شد نتواند به وظایف خود عمل کند، اضافه کرد: معتقدیم مجلس آینده جوان تر، پویاتر و بانشاط تر باشد. هدف اصلی ما ایجاد امنیت مالی برای تامین معاش بوده و ما از جنس مردم هستیم.

وی با اشاره به کسانی وی را تا فرمانداری تبریز همراهی کردند، اضافه کرد: این همراهی نیز محصول نشست های شصت ماهه بوده و این افراد نیز از اصناف مختلف و دانشگاهیان هستند. این همراهی برنامه ریزی شده نبوده و این عزیزان بصورت خودجوش بنده را همراهی می نمایند.

گزارش وبلاگ بروز از نخستین روز ثبت نام از داوطلبان در تبریز+عکس

گزارش وبلاگ بروز از دومین روز ثبت نام داوطلبان در تبریز+عکس

گزارش وبلاگ بروز از سومین روز ثبت نام از داوطلبان در تبریز+عکس

گزارش وبلاگ بروز از چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان در تبریز+عکس

گزارش وبلاگ بروز از پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان در تبریز+عکس

تکمیل می گردد...

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گزارش خبرنگاران از ششمین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگاران از ششمین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید