اخبار اقتصادی

برگزیت، بروکسل و لندن یکدیگر را به ترک مذاکرات تهدید کردند

بروکسل و لندن در دور سوم مذاکرات پسابرگزیت، یکدیگر را به مانع تراشی برای رسیدن به توافق متهم نموده و تهدید کردند از گفت وگوها خارج می شوند.

21 تیر 1399

سطح فعالیت داعش تابع روابط واشنگتن-بغداد است، آمریکا به دنبال نفوذ نرم در ساختار قدرت عراق است

یک کارشناس مسائل عراق اظهار کرد: ایجاد توازن در مناسبات بغداد با واشنگتن و ایران یکی از چالش های جدی مصطفی الکاظمی نخست وزیر جدید عراق خواهد بود چرا که هر دو کشور از بازیگران جدی در عرصه تحولات عراق هستند.

16 تیر 1399

آیا سلبریتی ها مالیات می دهند؟

به گزارش خبرنگاران، یکی از کارکردهای اصلی مالیات در جهان، کاهش فاصله طبقاتی و توزیع عادلانه ثروت به وسیله اخذ مالیات از ثروتمندان و بازتوزیع آن به طرقی از جمله ارائه خدمات اجتماعی رایگان یا کم هزینه برای اقشار کم برخوردار است. حتی کشورهایی که به سرمایه...

15 تیر 1399

ترامپ: نرخ مرگ و میر به دلیل ویروس کرونا در آمریکا کمترین میزان در جهان است!

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد نرخ مرگ و میر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در این کشور کمترین میزان در جهان است!

3 تیر 1399

اعتراف یک نهاد زیرمجموعه ترامپ درباره ایران در گزارشی محرمانه

آمریکا در گزارشی که به تازگی به بیرون درز کرده به مانع تراشی تحریم ها در مقابله ایران با شیوع ویروس کرونا اعتراف کرده است.

30 خرداد 1399

ممنوعیت پرداخت سود به حساب بانکی دستگاه های دولتی

بر اساس بند (ز) تبصره 12 قانون بودجه 99، دستگاه هایی که از بودجه کل کشور استفاده می نمایند مجاز به دریافت سود از حساب های بانکی نیستند.

30 خرداد 1399

آشنایی با بازارها و مراکز خرید آگرا

مراکز خرید آگرادر این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با مراکز خرید آگرا در کشور هند آشنا خواهیم کرد تا بیشتر با مراکز خرید این منطقه آشنا شوید پس در ادامه با ما همراه باشید.

29 خرداد 1399

خبرنگاران استاندار: برطرف محرومیت های سیستان و بلوچستان نیازمند توجه بیشتر بنیاد برکت است

زاهدان- خبرنگاران- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عمق محرومیت های این استان ایجاب می نماید که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) عنایت بیشتری به این خطه از ایران اسلامی داشته باشد.

27 خرداد 1399

درخواست هایی از رئیس جمهور برای حمایت از گردشگری

ایسنا/ براساس گفته های معاون سرمایه گذاری و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، درخواست هایی از رئیس جمهور برای حمایت از گردشگری صورت گرفتند.

20 خرداد 1399

خرید 1520 تن مرغ از مرغداران در یک روز

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: با تدابیر اتخاد شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور و در راستای حمایت از مرغداران فقط در یک روز 1520 تن مرغ از مرغداران و تولیدکنندگان سراسر کشورخریداری شده است.

19 خرداد 1399

ابداع ترکیب شیمیایی جدید برای رسیدن به انرژی تجدیدپذیر

پژوهشگران آمریکایی، ترکیب شیمیایی جدیدی ابداع کرده اند که می تواند امکان رسیدن به انرژی تجدیدپذیر را با هزینه کمتر فراهم کند.

18 خرداد 1399

آزمون دوره دکتری پزشکی آسانترین آزمون سال های اخیر

آزمون دوره دکتری پزشکی 99 با آزمون سال های گذشته چند تفاوت مهم دارد که باعث شده به عنوان آسانترین آزمون سال های اخیر محسوب شود.

17 خرداد 1399

حمایت همه جانبه از استار ت آ پ های آنلاین

دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در دروان شیوع کرونا استارت آپ های آنلاین تمامی احتیاج های مردم را رفع می سازند.

15 خرداد 1399

برنامه های حمایتی صندوق نوآوری برای جهش فراوری

روح الله ذوالفقاری در مصاحبه با خبرنگار مهر در مورد برنامه های صندوق نوآوری در راستای تحقق شعار سال جهش فراوری با بیان اینکه شعار سال تبلوری از جهت گیری مالی کشور است، بیان کرد: جهش جزء مشخصات ذاتی کسب و کارهای نوآورانه و فناورانه است و صندوق نوآوری و...

13 خرداد 1399

ذاکریان: ایران موارد تخلف آمریکا را به دیوان بین المللی دادگستری گزارش دهد

یک کارشناس مسایل بین الملل گفت: ایران باید موارد تخلف آمریکا در نقض رای دیوان بین المللی دادگستری را به دبیرخانه این دیوان و سایر نهادها و سازمان های بین المللی ذی صلاح از جمله صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گزارش دهد.

12 خرداد 1399

ترامپ: ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده است

رئیس جمهور آمریکا گفت که ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداده تا اجازه داده گردد تجهیزات پزشکی به این کشور ارسال گردد.

2 خرداد 1399

تصور ما از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی این قدر موفقیت آمیز نبود ، زمان آغاز عادی فعالیت ها مشخص نیست

وزیر کشور با تشکر از همراهی مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: صادقانه بگویم تصور ما از اجرای این طرح این قدر موفقیت آمیز نبود.

2 خرداد 1399

ضرر عظیم پرسپولیس از ناتمام ماندن لیگ برتر

باشگاه پرسپولیس بیش از سایر تیم ها از تعطیلی مسابقات لیگ برتر متضرر خواهد شد.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران صادرات 140 میلیون دلاری کالا از گمرکات گلستان

گنبدکاووس - خبرنگاران - مدیرکل گمرکات گلستان گفت: سال گذشته افزون بر 354 هزار تن انواع کالای غیرنفتی به ارزش 140 میلیون و 124 هزار و 167 دلار از مبادی گمرکی این استان به دیگر کشورها صادر شد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پیامدهای کرونا؛ سناریوها و راهکارها

نیویورک - خبرنگاران - صرف نظر از چیستی آن، کمتر عرصه زندگی بشر است که طی مدتی کمتر از سه ماه تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نگرفته باشد. بشر تا کنون با هیچ پدیده ای با این وسعت و گستره تاثیر گذاری روبرو نبوده است. این پدیده همچنان در حال باز شدن است و لذا آنالیز...

27 اردیبهشت 1399
تعداد: (76)