48 ساعت تعقیب یک خودرو به وسیله 20 هزار زنبور عسل!

به گزارش وبلاگ بروز، ملکه زنبور عسل دائماً به وسیله هزاران زنبور کارگر مراقبت می گردد و از آنجایی که ملکه نقش بسیار مهمی در بقای کندو ایفا می نماید، آن ها او را دنبال می نمایند و تمام کوشش خود را می نمایند تا از رفاه و امنیت او اطمینان حاصل نمایند. در واقع، فداکاری آن ها به حدی است که حتی حاضرند یک میتسوبیشی اوتلندر 65 ساله را برای دو روز دنبال نمایند تا ملکه خود را از داخل صندوق عقب ماشین نجات دهند.

48 ساعت تعقیب یک خودرو به وسیله 20 هزار زنبور عسل!

به گزارش وبلاگ بروز، یک زن سالخورده پس از سفر به یک منطقه حفاظت شده طبیعی و روبرو شدن با انبوهی متشکل از 20000 زنبور عسل بر روی خودروی خود شوکه شد.

کارول هاوارث نمی دانست که مسافر بسیار مهمی با بال های ریز را در طول بازدید خود سوار نموده است و تنها زمانی متوجه شد که وقتی برای خرید در هاورفوردوست کشور ولز توقف کرد. در این لحظه هزاران زنبور بر روی خودروی او فرود آمدند.

تام موزس، محیط بان محلی که برای آنالیز این شرایط خود را به خودروی تسخیر شده به وسیله زنبور ها رسانده گفت زنبور ها به یاری ما احتیاج دارند و من نگران بودم که بعضی افراد خودسرانه روی آن ها آب جوش بریزد یا دست به کار احمقانه دیگری بزنند.

موزس، که به عنوان یک محیط بان پارک ملی در پمبروکشر کار می نماید، سپس از انجمن زنبورداران پمبروکشایر برای رسیدگی به این شرایط عجیب و غریب دعوت کرد. او می گوید: یک زنبوردار با قراردادن جعبه ای زنبور ها را به داخل آن راهنمایی کرد. در ابتدا، زنبور ها به خوبی آغاز به رفتن به داخل جعبه کردند. سپس دوباره آغاز به بیرون آمدن کردند.

پس از اینکه زنبورداران ملکه در داخل یک جعبه قرار دادند دیگر زنبور ها نیز جذب شدند و سرانجام پس از 6 ساعت این عملیات سخت به سرانجام رسید.

یکی از زنبورداران محلی گفت: احتمالا ملکه زنبور ها باید به سمت یک خوراکی شیرین در صندوق عقب اتومبیل جذب شده و در آنجا گیر افتاده باشد. او اضافه نمود: من در طول 30 سال که به کار زنبورداری اشتغال دارم هرگز به چنین موردی روبرو نشده ام که زنبور های عسل یک کندو چنین رفتاری را از خود نشان دهند و برای من باعث تعجب است که چگونه زنبور ها 2 روز به تعقیب خودرو ادامه داده اند.

منبع: فرارو

به "48 ساعت تعقیب یک خودرو به وسیله 20 هزار زنبور عسل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "48 ساعت تعقیب یک خودرو به وسیله 20 هزار زنبور عسل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید